Da li je bio penal? Evo šta kažu Delije! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 10.Avg.2017, 20:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da li je bio penal? Evo šta kažu "Delije"! (TVITOVI)

Najviše komentara na društvenim mrežama tokom prvog poluvremena duela u Surdulici posvećeno je situaciji koja je prethodila vodećem golu Crvene zvezde.

Vicešampion Srbije rešio je prvo poluvreme duela u Surdulici u svoju korist zahvaljujući pogotku koji je u 18. minutu iz penala postigao Ričmond Boaći.

Kaznenom udarcu prethodio je "duel" golmana Radnika Čančarevića i napadača Crvene zvezde >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Aleksandra Pešića koji je iznudio penal.

Navijači Crvene zvezde su tokom prvog poluvremena i sami komentarisali pomenutu situaciju, a bilo je još nekih zanimljivih zapažanja dok je trajao prvi deo igre.

Recimo da je Zvezda imala nekoliko dobrih prilika da duplira prednost ali je upravo Ognjen Čančarević najzaslužniji što je ostalo 1:0 za crveno-bele.

Najbolju priliku Radnik je imao u 21. minutu kada je Frensis Keveneh pogodio prečku posle udarca sa više od 20 metara.

Jel se meni čini ili to ovi napadaju isključivo preko Anđelkovićeve strane?🤔#fkcz