Izvor: JUGpress.com, 23.Mar.2024, 23:11

Crvena zvezda bolja od rukometaša „Dubočice 54“

LESKOVAC
Rukometaši „Dubočice 54“ izgubili su prvenstveni meč 20. kola Superlige. Od njih u Beogradu bila bolja ekipa „Crvene zvezde“ rezultatom 29:25 (15:11). Utakmica je bila ravnopravna do 25. minuta (10:9), ali su ona domaći igrači uspeli da steknu solidnu prednost i na poluvreme odu sa 15:11. Na početku drugog poluvremena serija gostiju 0:3, za nadu da će učiniti susret neizvesnijim, ali „Crvena zvezda“ serijom 4:0 u 38. minutu dolazi do pet golova razlike (19:14) i do kraja uspela da očuva ovu prednost. Ovom pobedom beogradski crveno-beli su se primakli na bod zaostatka „Dubočici“, tako da će do kraja voditi neizvesnu borbu sa Leskovčanima za peto mesto na tabeli.