Izvor: Blic, 01.Okt.2013, 19:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Četvorka Zvezdinih rezervista protiv Zemuna
Fudbaleri Crvene zvezde koji su imali manju minutažu u dosadašnjem delu sezone, pobedili su Zemun u kontrolnoj utakmici sa 4:0.
Trener crveno-belih Slaviša Stojanović je izveo sastav: Rajković, Petković, Krneta, Arauho, Nenadić, Gogić, Savićević, Mirić, Kasalica, Milunović i Mihajlović.
Po kišovitom vremenu i raskvašenom terenu, igrači oba tima prikazali su dobru igru sa dosta šansi, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << a četiri lopte su završile u mreži Zemuna. Napadči trio Mihajlović-Milunović-Kasalica je od početka zadavao muke golmanu Aleksandru Kirovskom koji je iz Zvezde letos otišao na pozajmicu Zemun.
Doskorašnjeg saigrača prvi je matirao Mihajlović u 15. minutu na centaršut Kasalice, a iz slične akcije je Mirić povisio na 2:0. Pre pauze su puleni Slaviše Stojanovića stekli tri gola prednosti pošto se drugi put u strelce upisao najistureniji Mihajlović.
Konačan rezultat postavio je Ifeani Onjilo koji je dobio priliku u drugom poluvremenu zajedno sa Trkuljom, Lazićem, Đuričkovićem i Jokićem. Mogla je Zvezda da slavi i sa 5:0, ali je u samom finišu Mirić pogodio prečku iz penala.
Najčitanije SADA:
Četvorka Zvezdinih rezervista protiv Zemuna
Izvor: Dzungla.org, 01.Okt.2013
Fudbaleri Crvene zvezde koji su imali manju minutažu u dosadašnjem delu sezone, pobedili su Zemun u kontrolnoj utakmici sa 4:0.. OpširnijeBlic










