Ceo Kup Koraća za 1.800 dinara

Izvor: B92, 04.Feb.2013, 11:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ceo Kup Koraća za 1.800 dinara

Kup Radivoja Koraća biće održan od četvrtka do nedelje u Kragujevcu, a karte za sve mečeve moći će da se kupe samo na blagajni hale "Jezero".

Na Kupu će učestvovati Crvena zvezda, Partizan, Radnički, Mega Vizura, Vojvodina, Sloboda, Vršac i Metalac, a svi oni koji žele da gledaju svih sedam utakmica za to će morati da izdvoje ukupno 1.800 dinara.

Sve utakmice su označene kao mečevi visokog rizika, i ne samo zbog toga, preduzimamo neophodne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mere da organizacija turnira bude besprekorna i da učesnici i gledaoci odu zadovoljni, bez obzira ko bude pobedio“, istakao je Jovan Pavlović Bojadžić, pomoćnik gradonačelnika Kragujevca za sport.

Bojadžić je naglasio i da su preduzete mere predostrožnosti prilikom štampanja ulaznica.

Ulaznice imaju trostruku zaštitu, a i papir na kojem su štampane, moguće je nabaviti samo na jednom mestu u Srbiji“, naglasio je Bojadžić.

Zainteresovani mogu da kupe ulaznice samo na biletarnicama „Jezera“, do srede od 12 do 18 časova, a od četvrtka do nedelje od 14 do 21 čas. Prilikom kupovine neophodno je podneti fotokopiju lične karte, a jedno lice može da kupi najviše četiri karte.

Ulaznice za četvrtfinalne dane, četvrtak i petak, koštaju 300 dinara i važe za oba meča. Za polufinale su 300 dinara i važe za samo jedan meč, dok je ulaznica za finale 600 dinara. VIP ulaznice za sve mečeve su 3.000 dinara.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan,   Kragujevac

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.