Centurion Le Talek!

Izvor: Sportske.net, 21.Apr.2018, 19:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Centurion Le Talek!

Štoper Crvene zvezde stigao do velikog dostignuća.

Retki su stranci koji su uspeli da pređu cifru od 100 odigranih utakmica u Crvenoj zvezdi, tačnije, svega ih je bilo dvojica pre današnje utakmice.

Mičel Donald i Mendeš Kadu su do sada odigrali 105, odnosno 104 utakmice, a danas se njima dvojici pridružio i Damien Le Talek.

Francuski internacionalac je danas u meču protiv Radničkog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << iz Niša zabeležio 100. meč u dresu Crvene zvezde.

Još jedna napomena, ne računaju se stranci iz zemalja bivše SFRJ.

Damjan Le Talek stigao je u Zvezdu krajem januara 2016. godine i bio je projektovan kao pojačanje u veznom redu ali se vremenom profilisao kao štoper i to je pozicija koju u tekućoj sezoni igra najčešće u tandemu sa Vujadinom Savićem.

Inače, Le Taleku ističe ugovor na leto, a Zvezdan Terzić je najavio da postoji mogućnost produžetka ugovora.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

VREDAN JUBILEJ ZVEZDINOG FRANCUZA: Le Talek 100. put nosio crveno-beli dres

Izvor: Kurir, 21.Apr.2018

Demijan Le Talek danas je zabeležio jubilej - 100. put je na zvaničnoj utakmici nosio crveno-beli dres i time se uvrstio među strance sa najviše utakmica u Zvezdi.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.