CRVENA ZVEZDA SE ODUŽILA PUBLICI: Petica za kraj

Izvor: Večernje novosti, 19.Maj.2018, 23:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

CRVENA ZVEZDA SE ODUŽILA PUBLICI: "Petica" za kraj

Golovima Bena, Radonjića, Joveljića, Donalda i Račića crveno-beli savladali Voždovac, za goste strelac Luković Pobeda za spuštanje zavese na sezonu u Superligi. Utakmicom Crvena zvezda-Voždovac je završeno domaće takmičenje, a crveno-beli su se potrudili da ga ulepšaju navijačima. Posle proslave titule i dodele pehara i medalja crveno-beli su izašli na teren i došli do pobede - 5:1 (2:0).PROČITAJTE >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << JOŠ: ZVEZDA PRED 35.000 NAVIJAČA PROSLAVILA TITULU ŠAMPIONA: Slavlje u crveno-belom Sve je bilo rešeno u razmaku od samo dva minuta. Prvo je Ben u 18. minutu posle sjajne akcije postigao pogodak, da bi u 20. Račić uposlio Radonjića kojem nije bilo teško da se upiše u strelce. Ubrzo po povratku na teren se u strelce upisao i mladi Joveljić. Gosti nisu odustajali, a nagrada za to je stigla u 71. minutu kada je Luković, pozajmljeni igrač crveno-belih, matirao Borjana posle dodavanja Srećkovića.PROČITAJTE JOŠ: Zvezda pripisala sebi titulu iz 1946. godine Tu nije bio kraj golovima. Radonjić je u 74. minutu odlično prošao po strani, odložio loptu za Donalda koji je smestio u mrežu. Holanđanin je potom skinuo dres i porukom na majici se oprostio od navijača “Hvala za svu ljubav i podršku Delije”. Nedugo posle toga je Le Taleka zamenio Luka Ilić, a Francuz se posebno pozdravio sa svima na klupi i tako i on nagovestio odlazak. Konačan rezultat postavio je Račić u 88. minutu prelepim pogotkom sa oko 20 metara.

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.