Budi se Zvezda, Majo nije dosudio penal, a protestuju - Lučanci! (video)

Izvor: Sportske.net, 13.Maj.2017, 20:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle prvog poluvremena na Marakani rezultat je 1:1. Gosti poveli, Zvezda do izjednačenja stigla u samom finišu prvog dela igre.

Lučanci su poveli u 25. minutu, kada je Tumbasević sa desne strane centrirao u peterac Zvezde, lopta je odskočila ispred Kahrimana i prevarila povratnika na gol crveno-belih - 0:1.

Čini se da tu loptu niko nije zakačio ispred Kahrimana, pa je gol pripisan Tumbaseviću.

Kada je ekipa >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Crvene zvezde u pitanju, tokom prvog poluvremena su najagilniji bili Plavšić i Kanga, koji su u nekoliko navrata pripretili golu gostiju, ali nisu bili precizni.

Ipak, Zvezda do izjednačenja stiže preko odlično uigranog dvojca Anđelković - Boaći u 45. minutu. Naravno, iskusni levi bek Zvezde je odlično centrirao, a tamnoputi napadač na najbolji način reagovao pred golom gostiju i lopta je završila u mreži - 1:1.

U nadoknadi vremena, jedna sporna situacija u kaznenom prostoru gostiju. Posle šuta Plavšića lopta je pogodila jednog igrača Mladosti u ruku, ali se sudija Majo Vujović nije oglasio.

Ipak, po završetku prvog poluvremena, gostujući igrači su iz nekog razloga protestovali kod glavnog arbitra.

------

U prilogu su i reakcije navijača Crvene zvezde tokom prvog poluvremena.

Zašto Luković još uvek igra fudbal??? #fkcz

— STEVA (@StivenSteva) May 13, 2017 --

Sledeću utakmicu 3. golman na gol #fkcz

— НИСМА ПЈАИН (@borcicnenad) May 13, 2017 --

Ali Kahriman..Pa vi sklanjate Manojla sa gola

— Bogi89 (@Bogi__89) May 13, 2017 --

Kahriman je imao mnogo gore kikseve od Manojlovića iako je mnogo iskusniji. Ako trener već nekog treba da trpi onda je to Manojlović. #fkcz