Izvor: Press, 04.Jun.2014, 22:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bez izjava posle sastanka UO Crvene zvezde
Novinarima je samo potvrđeno da će se rukovodstvo kluba uskoro ponovo sastati i razmatrati situaciju oko dobijanja licence UEFA za igranje u evropskim kupovima, kao i u vezi isplate igrača.
Pre sastanka UO, potpredsednik kluba Slaviša Kokeza rekao je da je uprava crveno-belih obezbedila sredstva za isplatu igrača.
"Uprava je obezbedila određenu količinu novca. Očekujem da će igrači i Radna zajednica već koliko sutra biti isplaćeni", kazao je Kokeza.
Fudbaleri Crvene zvezde ranije su uputili otvoreno pismo generalnom sekretaru Miodragu Zečeviću, koga su okrivili za brojne probleme u klubu.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda









