Ben pogodio sa penala, Partizanov đak doneo izjednačenje Čuki, ali je Boaći vratio na staro! (video)

Izvor: Sportske.net, 16.Dec.2018, 21:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

S obzirom na vremenske uslove, jako dobar meč na Banovom brdu.

Crvena zvezda vodi protiv Čukaričkog na Banovom brdu sa 1:0 od 24. minuta pošto je strelac bio El Fardu Ben.

Gosti su krenuli ofanzivno od samog početka meča, pripretili su preko Boaćija i Degeneka, dok je Simić imao odličnu priliku u 19. minutu kada je njegov udarac odbranio Stevanović.

U 23. minutu Boaći je pao u kaznenom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << prostoru domaćih, pa je sudija pokazao na penal.

Sa bele tačke minut kasnije bio je precizan Ben.

Međutim, radost "Crveno-belih" trajala je tek četiri minuta pošto je nekadašnji fudbaler Partizana Luka Stojanović krunisao golom odličnu asistenciju Ovusua u 28. minutu meča.

Već u narednom napadu Zvezda ponovo stiže do vođstva pošto je Ričmond Boaći pogodio mrežu Stevanovića.