B92: Duško Tošić posetio Marakanu

Izvor: B92, 23.Dec.2011, 20:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

B92: Duško Tošić posetio Marakanu

Kako B92 saznaje, u petak popodne igrač Crvene zvezde, na pozajmici u Betisu, Duško Tošić posetio je Marakanu.

Tošić je imao sastanak sa generalnim sekretarom Đorđem Stefanovićem i trenerom Robertom Prosinečkim.

Prema poslednjim sananjima B92 Zvezda i Betis su veoma blizu dogovora da se Tošić vrati sa pozajmice i Tošić >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << će gotovo izvesno u nastavku sezone ponovo igrati u "crveno-belom" dresu.

Njegov ugovor sa "crveno-belima" ističe za 18 meseci, a očekuje se da Tošić zaigra na poziciji štopera, jer Zvezda u svom timu ima dvojicu igrača koji igraju na poziciji levog beka - Nikolu Petkovića i Filipa Mladenovića.

Takođe saznajemo da su predstavnici Crvene zvezde i užičke Slobode obavili novu rundu pregovora oko transfera Filipa Kasalice i Nikole Maksimovića na "Makaranu".

Dve strane su navodno napredovale u pregovorima i očekuje se da već početkom naredne sedmice tandem iz Užica obuče "crveno-beli" dres beogradskog kluba.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.