Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Maj.2017, 20:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Arsovićeva i Sebić najbolji u trostavu
Reprezentativka Srbije u streljaštvu, Andrea Arsović, ostvarila je najbolji rezultat na drugom turniru Kupa u Novom Sadu. U muškoj konkurenciji, najprecizniji je bio član Crvene zvezde Milenko Sebić. To je bila uvertira za Svetski kup koji se sledećeg vikenda održava u Minhenu.
Reprezentativka Partizana trijumfovala je u trostavu malokalibarskom puškom i tako potvrdila da joj je forma u uzlaznoj putanji >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << uoči nastupa na Svetskom kupu u Minhenu.
Ona je u finalu bila bolja od Dragane Todorović iz Novog Beograda i juniorke Jedinstva iz Stare Pazove, Marije Malić.
U istoj disciplini u muškoj konkurenciji, u duelu reprezentativaca, Milenko Sebić je bio precizniji od Stevana Pletikosića, a odlučio je poslednji hitac, kada je Sebić pogodio osmicu, a naš najiskusniji strelac sedmicu.
Kup takmičenje nastavlja se u nedelju u Novom Sadu, kada takmičari i takmičarke puškom gađaju u ležećem stavu, a na programu je i disciplina malokalibarski pištolj u muškoj konkurenciji.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...





