7000 gledalaca kupilo inkubator

Izvor: B92, 07.Okt.2011, 14:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

7000 gledalaca kupilo inkubator

Beograd -- Crvena zvezda je uspešno okončala učešće u akciji "Bitka za bebe" pošto je od prihoda na prijateljskom meču sa Bajernom sakupljen novac za jedan inkubator.

"Akcija je apsolutno uspela, jer smo od prodaje ulaznica obezbedili kupovinu jednog inkubatora za bebe", rekao je portparol crveno-belih Jovo Karanović na konferenciji za medije na Malom Kalemegdanu.

Prijateljskoj utakmici koja je odigrana u sredu uveče u hali Pionir prisustvovalo je više od 7.000 gledalaca, a Crvena zvezda je ubedljivo pobedila sa 80:55.

Beogradski klub danas je potpisao i sporazum o saradnji sa firmom "BS investment".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.