Kraj za Anu u prvom kolu

Izvor: B92, 25.Apr.2012, 17:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kraj za Anu u prvom kolu

Srpska teniserka Ana Ivanović eliminisana je već na startu WTA turnira u Štutgartu.

Bolja od nje bila je Nemica Mona Bartel sa 7:5, 7:6 posle 100 minuta igre. Ona će u sledećoj rundi igrati protiv Marion Bartoli.

Prvi set osvojila je Nemica sa 7:5. Obe teniserke su imale polovičan procenat prvog servisa. Bartel je napravila tri duple servis greške, ali je imala i pet as udaraca. Ivanovićeva je dva puta došla do brejka, dok je Bartel tri puta oduzela >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << servis protivnici.

U prva tri gema drugog seta obe teniserke su osvajale gem na svoj servis, Prvu priliku za brejk imala je Ivanovićeva u četrtom gemu, ali je Nemica izjednačila na 2:2.

U nastavku je Ana imala još dve šanse da oduzme servis protivnici, ali do toga nije došlo pa je rezultat ostao nerešen 4:4. Ana je osvojila gem za vođstvo 6:5, Bartel je servirala za ostanak u set i izjednačila. Pobednik drugog seta odlučen je u taj-brejku.

Nakon sat i 40 minuta igre Nemica je došla do dve set lopte, odmah je iskoristila i plasirala se u drugo kolo.
Pogledaj vesti o: Ana Ivanović

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.