Izvor: Blic, 11.Avg.2011, 22:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ana stala u osmini finala Toronta
Ana Ivanović je završila takmičenje u Torontu pošto je u osmini finala poražena od Roberte Vinči u dva seta - 7:6 (3), 6:2.
Obe teniserke su uvodnim gemovima uspešno čuvale servis kada je Vinči napravila brejk i povela sa 3:2. Ipak, na isti način odgovorila je i Ana, a serija brejkova nastavila se do 4:4 kada je srpska teniserka konačno zadržala servis - 5:4.
Gem po gem serija produžila se sve do tajbrejka u kojem je Ana vrlo brza stekla mini >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << brejk prednosti, ali to nije sputalo Italijanku da osvoji prvi set i povede sa 1:0.
Delovalo je da gubitak prvog seta nije uticao na srpsku teniserku pošto je čak i imala šansu za brejk na startu druge deonice, ali nakon 2:2 Vinči je osvojila četiri uzastopna gema i plasirala se u četvrtfinale nakon 80 minuta igre.
Italijanka će se za polufinale boriti sa Samantom Stosur koja je bila bolja od Na Li.
Povezane vesti: Nova teniska noć: Nole i Janko protiv Hrvata, igraju i Viktor, Zimonjić i Ana












