Ana izgubila, ali uživala

Izvor: B92, 16.Mar.2010, 00:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana izgubila, ali uživala

Ana Ivanović je izgubila u 2. kolu Indijan Velsa od Sevastove, ali kaže da je uživala na terenu i da će joj to poboljšati samopouzdanje, pišu Večernje novosti.

"Pokušavam sebi da govorim kako je potrebno da probam da uradim sve što mogu na terenu i u isto vreme se zabavim kako bi se samopouzdanje vratilo. Iako sam izgubila uživala sam na terenu. Trudila sam se da mi bude zabavno posle dugo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << vremena. Zato se bolje osećam jer sam lakše disala i bila slobodnija. To takođe dolazi i sa samopouzdanjem," navode Večernje novosti.

„U prošlosti nisam bila sigurna kada sam izlazila na teren, povlačila sam se u sebe, postajala napeta i preokupirana raznim stvarima misleći o svemu osim o meču. Ovog puta sve je bilo drugačije. To je jedna od boljih stvari, ali, nažalost, to je proces", dodala je Ivanovićeva a prenele 'Novosti'.

Iako je posle FED kup meča sa Rusijom rekla drugačije, Ana razmišlja da krene da se takmiči i u dublovima.

„Možda ću zaista početi više da igram dublove. Nisam o tome još razgovarala sa (trenerom) Hajncom, ali mogućnost za tu odluku postoji. Do sada nisam prihvatala parove zbog problema sa ramenom. Ali, sada su stvari drugačije. Možda bi zaista bilo dobro da odigram više mečeva jer bi mi to pomoglo da se što bolje spremim za ono što me čeka u singlu, kada je reč o pritisku i određenim situacijama na terenu," rekla je srpska teniserka a preneo beogradski dnevnik.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Uživala i u porazu

Izvor: Večernje novosti, 15.Mar.2010, 20:25

Ana Ivanović posle novog razočaranja razmišlja da počne više da igra u parovima: Iako sam izgubila od Sevastove, trudila sam se da mi bude zabavno

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.