ANA ODUSTALA OD DOHE

Izvor: Kurir, 18.Feb.2011, 08:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ANA ODUSTALA OD DOHE

Ana Ivanović je odustala od učešća na Katar ledis openu 2011. godine, koji se sledeće nedelje igra u Dohi (nagradni fond 721.000 dolara), pošto joj se vratila povreda stomačnog mišića koju je zadobila prošlog meseca u Australiji. - Ovo me je veoma pogodilo, pošto sam izuzetno motivisana da treniram i odigram što

Ana Ivanović je odustala od učešća na Katar ledis openu 2011. godine, koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << se sledeće nedelje igra u Dohi (nagradni fond 721.000 dolara), pošto joj se vratila povreda stomačnog mišića koju je zadobila prošlog meseca u Australiji.

- Ovo me je veoma pogodilo, pošto sam izuzetno motivisana da treniram i odigram što više mečeva. Međutim, ova povreda me ograničava, pogotovo prilikom servisa, tako da moram da se odmaram i da onda, na neki način, ponovo počnem sezonu. Žao mi je što ću propustiti turnir u Dohi, ali sam sigurna da ću u budućnosti ponovo igrati tamo - saopštila je Ana Ivanović na svom sajtu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.