Zvezda igrala nerešeno sa Vinterturom

Izvor: NaDlanu.com, 03.Feb.2012, 20:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su danas nerešeno 1:1 sa švajcarskim Vinterturom na pripremama u Antaliji.

Beograđani su gubili golom Ermira Lenjanija u 72. minutu, ali je dva minuta kasnije izjednačenje doneo odbrambeni igrač crveno-belih Danijel Mihajlović.On je bio najuspešniji u skoku posle centaršuta Miloša Dimitrijevića iz prekida i udarcem glavom savladao je protivničkog golmana.POGLEDAJ VIDEO: Zvezda - Vintertur 1:1Zvezda je počela u sastavu: Bajković, Mikić, Mladenović, Tošić, Maksimović, Mijailović, Perović, Lazović, Kadu, Mirić, Borha.U drugom poluvremenu, Robert Prosinečki izmenio je kompletnu postavu, pa su na teren istrčali: Vesić, Krneta, Mihajlović, Petković, Stojković, Dimitrijević, Vešović, Đurčković, Janković, Ožegović i Kaluđerović.Narednu proveru igrači Zvezde imaće sutra u 17.00, protiv slovačke Žiline.Beta