Barselona je u Sevilji praktično prigrlila prvi trofej (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 15.Avg.2016, 00:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odličnom igrom u Sevilji, Barselona je napravila značajni korak ka prvom trofeju u sezoni.

U prvoj utakmici španskog Superkupa, Barsa je savladala Sevilju rezultatom 2:0.

Domaći nisu imali poštenu priliku, pa je utakmica manje-više bila rutina aktuelnog šampiona Primere.

Posle vrhunskog dodavanja grudima Turana, Luis Suarez je doveo u vođstvo goste u 55. minutu, a konačan rezultat postavio je Munir El Hadadi na asistencuju Mesija u 81. minutu.

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...

Prvi trofej već u džepu: Barsina Laka konjica pregazila Sevilju (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 15.Avg.2016

Katalonci slavili u prvom meču finala Superkupa Španije - 2:0..Superkupovi itekako zaobilaze Sevilju u širokom luku. Onaj evropski izmigoljio im se tri puta uzastopno, a pet dana nakon poraza od Reala u Trondhajmu i Barselona ih je savladala u prvom meču finala španskog Superkupa sa 2:0...Nikako...

Barselona pobedila Sevilju u prvoj utakmici Super kupa Španije

Izvor: Beta, 15.Avg.2016

Fudbaleri Barselone pobedili su danas u gostima Sevilju sa 2:0 u prvoj utakmici Super kupa Španije.Barselona je slavila u utakmici bez mnogo uzbudjenja, golovima u drugom poluvremenu. Gosti su poveli golom Luisa Suaresa u 54. minutu, a konačan rezultat postavio je Munir El Hadadi u 81.Revanš se igra...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.