PREMIJER LIGA Liverpul strepeo, pa pregazio Arsenal (VIDEO)

Izvor: 011vodič.com, 24.Avg.2019, 20:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vicešampion je volšebno preživeo, pa pregazio goste iz Londona. U derbiju na Enfildu, neizvesnosti je bilo samo u prvih 45 minuta: Liverpul – Arsenal 3:1 (1:0).
Na meču Totenhem – Njukasl, naša kladionica nudi kvotu 3.60 za igru GG4+.
Mogle su “tobdžije” da šokiraju rivala u prvom poluvremenu. Posle katastrofalne greške golmana Adrijana, u šansi se našao Pjer-Emerik Obamejang. Imao je pred sobom prazan gol, ali i tridesetak metara prostora. Pokušao je >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << parabolom, neprecizno.
Najskuplje pojačanje Arsenala u istoriji kluba Nikolas Pepe, posle greške Hendersona izašao je sam pred golmana, ali se Adrijan iskupio.
Kazna je stigla u 41. minutu. Aleksander-Arnold je sjajno centrirao iz ugla, a Žoel Matip odlično skočio i poslao loptu u gol. Imao je i podršku Van Dajka, koji je malo “razgrnuo” protivničke fudbalere.

U nastavku je Arsenal nestao sa terena. Početkom drugog dela igre, David Luiz je napravio glupost, povukao za dres Salaha, a Egipćanin je održao praktičan čas na temu šutiranja penala. Taj udarac ni dva golmana ne bi odbranila.

Tačno 10 minuta kasnije, Monreal i Luiz su ostavili Salaha bez pažnje na desnom krilu. Napadač takve klase oberučke prihvata takve poklone.

Meč je bez problema priveden kraju, uz počasni pogodak Lukasa Toreire Ostaje utisak da su “tobdžije” mogle više na Enfildu, da su bile spretnije, ali i da imaju hrabrijeg trenera. Odličnog Lakazeta, Emeri je poslao na teren kada je odavno sve bilo gotovo.