Siveljia izvukla tri boda iz Granade

Izvor: 011vodič.com, 23.Avg.2019, 22:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Drugo kolo španske Primere počelo je u Granadi. Kako to obično biva u malo gradu na jugu Španije, viđeno je vrlo malo golova. Ipak, Sevilja je uspela da bude dovoljno stpljiva i slavi sa minimalnih 1:0.
Na meču Rapid – LASK, naša kladionica nudi kvotu 3.55 za igru GG4+.
Granada je igrala defanzivno kao i uvek, ali su poklekli u 52. minutu kada je Sevilja povela. Ispostaviće se da je to bilo sasvim dovoljno za tri vrlo bitna boda za goste.
Nemanja Gudelj bio je >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << na terenu od 64. minuta za goste.
Većina utakmica igra se kao po običaju za vikend, a posebna pažnja usmerena je ka Barseloni. Katalonci su katastrofalno krenuli sezonu pošto su neočekivano izgubili u prvom kolu. Sada Barsa na svom terenu dočekuje Betis u poslednjem meču drugog kola.