Izvor: Dzungla.org, 22.Feb.2012, 16:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DUBAI: Džej Džaj kao nekada
Najbolja srpska teniserka Jelena Janković lako izašla na kraj sa Falvijom Penetom u drugom kolu WTA turnira u Dubaiju.
Srbija - Italija 2:0!
Srpske teniserke imale su stopostotan učinak protiv koleginica sa Apeninskog poluostrva na WTA turniru u Dubaiju.
Posle Ane Ivanović, koja je u utorak bila bolja od Frančeske Skjavone u prvom kolu, pobedu protiv igračice iz Italije >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << zabeležila je i Jelena Janković.
Popularna Džej Džej pobedila je Flaviju Penetu sa 2:0, po setovima 6:4, 6:2.
Ovo je bila njena šesta pobeda u osmom međusobnom duelu sa 30-godišnjom Italijankom. Njihov rivalitet traje od 2004. godine, a posle pet uzastopnih pobeda, Paneta je vezala dva trijumfa.
Jankovićeva će se u trećem kolu sastati sa pobednicom meča u kojem se sastaju Čehinja Lucija Safarova i Australijanka Samanta Stosut, četvrti nosilac na turniru. Naša najbolja rangirana teniserka na WTA listi je osma 'kosturašica' u Dubaiju.
Nešto kasnije počinje meč između Ane Ivanović i Marije Kirilenko.
(Izvor:Mondo)
Pogledaj vesti o: Tenis, Ana Ivanović









