Izvor: MozzartSport.com, 22.Okt.2021, 23:51

Maritimo preznojio Vitoriju, pa poklekao u nadoknadi (VIDEO)

Gosti izjednačili u 90. minutu, pa primili gol minut kasnije; Džoker Rokina sa klupe upisao aistenciju, pa pogodak
Ozbiljno su fudbaleri Maritima preznojili favorizovanu Vitoriju u Gimaraešu. Stigli su na gostovanje sa stidljivom namerom da prekinu niz od sedam utakmica bez pobede i znajući da će većim delom meča 9. kola portugalske elite biti u podređenom položaju. Muški su odolevali do završnih dvadesetak minuta, uspeli da izjednače u 89, ali im je par desetina sekundi kasnije pala koncentracija, te su morali da se pomire sa četvrtim ovosezonskim porazom - 2:1 (0:0).
Oskar Estupinjan je Vitorijina talija u poslednje vreme....