Izvor: FudbalSrbija.net, 09.Okt.2014, 07:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FC „Vujadin Boškov“

Gledalaca :     50

Sudija :          Nemanja Gajdobranski (Novi Sad)

Strelci :          Luković (21. min, 32. min i 83. min) i Asani (27. min, iz jedanaesterca i 36. min) za Vojvodinu, a Cvetković (45. min) za IM Rakovicu

Vojvodina :     Jovanić (Žakula), Nikolić (Vukaljević), Kočović (Mojsilović), Pankov (Đurić), M. Novaković, Sekulić (Popara), Makarić (Klikovac), Luković, Asani, Stojanović >> Pročitaj celu vest na sajtu FudbalSrbija.net << (Ilić), Grgić

IM Rakovica :  Janković, Petković, Brkić, Bašanović, Cvetković, Vukadin, J. Miletić, Trajković, Žerađanin, Stepanović, Stanojević

Igrali su još :   Ćirković, Milanović, Milošević, B. Miletić, Stefanović, Radujević, J. Miletić, Lukić, Miljković, Janjić i Tomović

Vojvodina je u uobičajenom terminu za odigravanje prijateljskih utakmica ugostila ekipu IM Rakovice i sa kmbinovanim sastavom bila ubedljivo bolja rezultatom 5-1.Na ovom meču posebno se istakao Luković sa tri gola .Već nakon prvog poluvremena pobednik je bio odlučen jer je Vojvodina imala prednost od 4-1,a najlepši momenat na utakmici je viđen u 36 minutu kada je Asani izveo slobodan udarac sa 20 metara, iskosa sa desne strane. Šutirao je preko živog zida i pogodio leve rašlje nemoćnog golmana gostiju koji se nije ni pomerio.