Preokret Liverpula protiv Svonsija

Izvor: Beta, 01.Okt.2016, 16:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Liverpula vezali su i četvrtu pobedu u Premijer ligi, pošto su danas kao gosti savladali Svonsi sa 2:1 u sedmom kolu engleskog prvenstva.Svonsi je vodio na poluvremenu, golom Leroja Fera u osmom minutu. Ipak, preokret i pobedu Liverpulu doneli su Roberto Firmino u 54. i Džejms Milner u 84. iz penala.Srpski fudbaler Marko Grujić nije bio u sastavu Liverpula na duelu sa Svonsijem.Liverpul posle sedam utakmica ima 16 bodova i drugi je na tabeli, iza Mančester sitija, koji uz meč manje ima dva boda više.Priliku da prestignu Liverpul u sedmom kolu imaće Totenhem i Arsenal, koji imaju dva, odnosno ...