Izvor: HotSport.rs, 27.Sep.2015, 23:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LIGA 1: Ben Arfa obezbedio Nici lepu zalihu za pobedu pred isključenja dva igrača (VIDEO)

U poslednjem meču francuske Lige 1 Nica je deklasirala Sent Etjen rezultatom 4:1, iako je utakmicu završila sa svega devet igrača na terenu.

Gosti su već u petom minutu poveli sa 1:0 golom Koziela na asistenciju Rikarda, ali je Sent Etjen već u 19. minutu izjednačio golom Perina.
Međutim, onda je na scenu stupila najveća zvezda ekipe Nice Hatem Ben Arfa koji je sa dva sjajna pogotka u 39. i 45. minutu doneo ne samo rezultatsku, već i >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << psihološku prednost na stranu gostiju.

(youtube / Sport Vines)
Posle osam minuta igre u nastavku, Mišel je povisio na nedostižnih 4:1, ali se nada domaćih probudila u 63. minutu kada je Mendi dobio crveni karton, a onda i u 81. minutu kada je Le Maršand ostavio Nicu sa devet igrača na terenu.
Zbog istog prekršaja Sent Etjen je imao i jedanaesterac, ali je Bahebek propustio priliku da smanji prednost i tri boda su sasvim zasluženo otišla gostima.