Grupa G: Druga pobeda Lestera, ubedljiv Kopenhagen

Izvor: Beta, 27.Sep.2016, 22:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Lestera pobedili su večeras na svom terenu Porto sa 1:0, u utakmici drugog kola Grupe G u Ligi šampiona i ostvarili drugu pobedu.Na prepunom stadionu Lestera večeras je odigrana prva utakmica Lige šampiona u istoriji tog kluba, a pobedi domaćima doneo je Islam Silmani u 25. minutu, kada je glavom poslao loptu u mrežu posle centaršuta Rijada Mahreza. On je tako postigao treći gol u prve četiri utakmice za šampiona Engleske i to sva tri glavom.Porto je propustio dobru šansu kada je Andre Silva pokušao iz voleja, dok je Migel Lajin u 36. minutu iz slobodnog udarca šutirao pored ...