Izvor: TvojPortal.com, 16.Sep.2011, 11:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Švarcenberg: Srbi će uvek biti krivi

/vesti online/ Na pitanje ko će biti krivac ako se na severu Kosmeta dogode novi nemiri, ministar spoljnih poslova Češke Karel Švarcenberg kratko je odgovorio da iz iskustva zna da će to biti Srbi. "Uvek će biti okrivljeni Srbi. To govorim iz iskustva", rekao je on.

Nema ničeg u razumu što prethodno nije bilo u iskustvu?: Karel Švarcenberg

Švarcenberg je rekao da ne može da zamisli da će "carinici Kosova doći na granicu pre nego se o tome dogovore u Briselu >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << i u Vašingtonu."
"Ne mogu da zamislim da će na granicu biti poslati carinici Kosova pre nego što se mi u Briselu, pa i u Vašingtonu, ne dogovorimo oko toga", rekao je Švarcenberg za "Blic".Ostatak teksta pročitajte na linku

Srbijasever kosovaceski ministar svarcenbergsrbi ce uvek biti krivci
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na TvojPortal.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.