
Izvor: Blic, 10.Maj.2020, 14:17
Ona ima najteži posao u Vašingtonu: Doktorka želi da spase što više ljudi, a usput obuzdava Trampa i pazi da ga NE NALJUTI
Prošle nedelje, na konferenciji za štampu u Beloj kući, predsednik Donald Tramp izneo je ideju o ubijanju korona virusa u telu pacijenta, nakon što je zvaničnik američkog ministarstva za unutrašnju bezbednost izvestio novinare o testovima, koji su pokazali da sunčeva svetlost i sredstva za dezinfekciju na površinama brzo ubijaju viruse. S tim u vezi, Donald Tramp se glasno zapitao da li bi UV-zračenje i sredstva za dezinfekciju mogla da nađu primenu i u terapiji.
Pogledaj vesti o: Vašington, Donald Tramp
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.