Prvenstvo Balkana u atletici: Bibić donio jedino zlato

Izvor: SandzakPress.net, 17.Feb.2020, 13:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Atletičar Novog Pazara Elzan Bibić donio je reprezentaciji Srbije jedinu zlatnu medalju na 25. Prvenstvu Balkana u dvorani, koje je održano u Istanbulu. On je pobijedio u trci na 1.500 metara vremenom od tri minuta i 50,21 sekundi. Srebrnu medalju osvojio je Sjeničanin Asmir Kolašinac u bacanju kugle hicem od 20,38 metara, a bronzanu u istoj disciplini Prijepoljac Armin Sinančević sa 19,72 metara. Srbija je na takmičenju u Turskoj osvojila zlatnu, srebrnu i četiri bronzane medalje.
Pogledaj vesti o: Turska

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.