Izvor: Kurir, 12.Sep.2011, 08:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PUBLIKA ISKULIRALA JELENU TOMAŠEVIĆ!
Ne zanima ih mlada! Mali grad Smederevske tvrđave u petak uveče bio je gotovo pust, uprkos svečanom otvaranju manifestacije Smederevska jesen i najavljenom nastupu Jelene Tomašević.
Ne zanima ih mlada!
Mali grad Smederevske tvrđave u petak uveče bio je gotovo pust, uprkos svečanom otvaranju manifestacije Smederevska jesen i najavljenom nastupu Jelene Tomašević.
Novopečena mlada je zbog slabog odziva publike (bilo je tek nekoliko desetina ljudi) otpevala >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << samo dve pesme i napustila pozornicu, saznaje Kurir.
- Iako je ulaz bio besplatan, došlo je malo ljudi. Organizatori kažu da je razlog za lošu posetu na tvrđavi bio koncert grupe Tap 011, koja je iste večeri dupke napunila gradski trg. Nije pomoglo ni to što su pored Jelene nastupili i Bora Dugić i pevačka grupa Smilje - priča naš sagovornik.
Pošto Jelena ne komunicira direktno s medijima, pozvali smo njenog predstavnika za štampu i zatražili komentar za debakl u Smederevu.
- To nije bio Jelenin solistički nastup, ona je bila gošća, a koliko je meni poznato, to je bilo dešavanje za pojedine zvanice - kaže Jelenin PR Ninoslav Prodanović.
Da nije u pravu, uverili smo se na sajtu Turističke organizacije Smedereva, gde je navedeno da je ulaz na sve događaje u okviru Smederevske jeseni - slobodan!
(D. K.)
Iskulirana Jelena Tomašević!
Izvor: S media, 12.Sep.2011
Pevačica, Jelena Tomašević zbog slabe posećenosti na manifestaciji Smederevska jesen otpevala je samo dve pesme...Mali grad Smederevske tvrđave u petak uveče bio je gotovo pust, uprkos svečanom otvaranju manifestacije Smederevska jesen i najavljenom nastupu Jelene Tomašević...Novopečena mlada...
Publika iskulirala nastup Jelene Tomašević
Izvor: Svet plus, 12.Sep.2011
Uprkos svečanom otvaranju manifestacije Smederevska jesen i najavljenom nastupu Jelene Tomašević, Smederevske tvrđave u petak uveče bila je gotovo pusta.








