Izvor: Blic, 14.Apr.2025, 11:51

SERIJA EKSPLOZIJA U ODESI, RUSI NAPADAJU BEZ MILOSTI! Na meti stambeni objekti, pumpe, automobili: Oštećena bolnica, više ljudi ranjeno

Najmanje pet osoba povređeno je noćas u napadu ruskih dronova na Odesu, a u napadima su oštećeni bolnica i infrastruktura, saopštio je gradonačelnik Genadij Truhanov.

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.