
Izvor: N1 televizija, 18.Sep.2021, 17:10
U Mostaru oštećen automobil Sergeja Trifunovića
Automobil beogradskih registarskih oznaka, u vlasništvu glumca Sergeja Trifunovića, oštećen je u subotu, 18. septembra, na parkingu u naselju Vatikan u Mostaru, na jugu Bosne i Hercegovine.
Povezane vesti
U Mostaru oštećen automobil Sergeja Trifunovića
Izvor: Danas, 18.Sep.2021
Automobil beogradskih registarskih oznaka, u vlasništvu poznatog glumca mostarskog porekla Sergeja Trifunovića, vandalizovan je u subotu, 18. septembra, na parkingu u naselju Vatikan u Mostaru, na jugu Bosne i Hercegovine (BiH), piše Radio Slobodna Evropa (RSE).
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.