POBEDA CRVENO-BELIH U ZEMUNU: Zvezda gubila, promašila penal, pa u 91. minutu izvukla tri boda

Izvor: Večernje novosti, 07.Okt.2018, 15:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crveno-beli su na gostovanje otišli sa namerom da se vrate u pobednički ritam posle teškog poraza u Parizu, a to im je pošlo za rukom tek u zaostavnom vremenu Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Zemun rezultatom 2:1 u meču 11. kola Superlige Srbije.Crveno-beli su na gostovanje otišli sa namerom da se vrate u pobednički ritam posle teškog poraza >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << u Parizu, a to im je pošlo za rukom tek u zaostavnom vremenu. Domaćin je poveo golom Stojkovića u 10. minutu iskoristivši neopreznost Zvezdinih defanzivaca. Gosti su imali priliku da izjednače u 22, kada je Vukadinović u kaznenom prostoru Zemuna po nozi potkačio Jovančića, ali je Ebisilio sa bele tačke pogodio stativu. Bezidejnu igru srpskog šampiona prekinuo je mladi Joveljić pogotkom u samom finišu prvog poluvremena (47. minut), a otpor domaćina slomio je Marin tek u 91. minutu.Tim Vladana Milojevića opet ima sedam bodova više na liderskom mestu na tabeli u odnosu na prve pratioce Partizan i niški Radnički.