Izvor: Sportske.net, 31.Okt.2020, 20:42

Soči lakše od Bajerna, novi poraz za Nikolića!

Moskovski tim nije uspeo da se oporavi posle nesrećnog poraza od Bajerna.
Moskovska Lokomotiva doživela je neuspeh u 13. kolu ruske Premijer lige na gostovanju Sočiju izgubivši sa 2:1.
Samo četiri dana pošto je bila nadomak pozitivnog rezultata protiv moćnog Bajerna poklekla je protiv daleko slabijeg tima od evropskog šampiona.
Soči je već na poluvremenu imao prednost od 2:0 stečenu golovima iskusnih napadadača Antona Zablotnjija nakon lepog gola glavom u 14. i Nikite Burmistrova u 40. minutu.
Marko Nikolić je reagovao sa dve izmene u 64. minutu, a upravo je...