Soči lakše od Bajerna, novi poraz za Nikolića!

19:33
Izvor: Sportske.net

Moskovski tim nije uspeo da se oporavi posle nesrećnog poraza od Bajerna.

EPA-EFE/Maxim Shemetov

Moskovska Lokomotiva doživela je neuspeh u 13. kolu ruske Premijer lige na gostovanju Sočiju izgubivši sa 2:1.

Samo četiri dana pošto je bila nadomak pozitivnog rezultata protiv moćnog Bajerna poklekla je protiv daleko slabijeg tima od evropskog šampiona.

Soči je već na poluvremenu imao prednost od 2:0 stečenu golovima iskusnih napadadača Antona Zablotnjija nakon lepog gola glavom u 14. i Nikite Burmistrova u 40. minutu.

Marko Nikolić je reagovao sa dve izmene u 64. minutu, a upravo je samo minut kasnije Anton Mirančuk smanjio prednost domaćih.

Do kraja meča najbliža izjednačenju Lokomotiva je bila u 82. minutu kada Ze Luis nije iskoristio priliku.

Drugim ovonedeljnim porazom Lokomotiva je ostala na šest bodova zaostatka za vodećim Spartakom.

U naredom kolu će odigrati gradski derbi protiv Dinama, dok će prethodno dočekati Atletiko iz Madrida u Ligi šampiona.