Izvor: RTS, 14.Avg.2022, 09:24

Gajić i Zdjelar sa CSKA poraženi u derbiju od Zenita

Fudbaleri Zenita savladali su sa 2:1 (1:0) CSKA iz Moskve u derbiju petog kola ruske Premijer lige.
Bivši fudbaler Crvene zvezde Milan Gajić odigrao je čitav meč za Moskovljane u Sankt Peterburgu, dok je doskorašnji kapiten Partizana Saša Zdjelar na teren ušao u 71. minutu umesto Kučajeva.

Zenit je poveo preko Malkoma u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, gosti iz Moskve izjednačili su pogotkom Čalova u 63. minutu iz penala, a trijumf četvorostrukom uzastopnom prvaku Rusije doneo je rezervista iz Brazila Gustavo Mantuan...
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan