Zdravi muškarci biraju Džen Aniston!

Izvor: NaDlanu.com, 10.Dec.2011, 13:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Zdravi muškarci" biraju Džen Aniston!

Magazin "Men's Health" izabrao je najseksi žene svih vremena i od svih, verovali ili ne, na prvom mestu se našla ex-gospođa Pit - Dženifer Aniston. Šta kažeš, Anđo?

Magazin "Men's Health" sastavio je listu 100 najseksi žena svih vremena na kojoj je prvo mesto pripalo glumici Dženifer Aniston, inače bivšoj suprugi Breda Pita. 10 najseksi žena po mišljenju magazinu "Men's Health": 1. Dženifer Aniston 2. Rakel Velč 3. Merilin Monro 4. Britni Spirs 5. Madona 6. Ursula >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Andres 7. Beti Pejdž 8. Pamela Anderson 9. Džejn Fonda 10. Anđelina DžoliDok se mnogi budu pitali da li je ona laskavu titulu najseksi žene svih vremena zaista i zaslužila, uredništvo "Men's Healtha" je jasno u svom objašnjenu da je ona ta zato što je tokom cele svoje karijere ostala "seksi, duhovita i stvarna". - Dženifer Aniston je duhovita na miran, osvežavajuće human način i njen savršeno ljudski i uobičajen privatni ljubavni život izaziva samo simpatije. Mnogi drugi seks simboli s vremenom su postali jednodimenzionalni, bezlične ikone koječega, a Anistonova je kroz celu svoju karijeru ostala seksi, duhovita i nepogrešivo stvarna. Iz tog razloga ona je naša najseksi žena svih vremena - stoji u objašnjenju magazina.Kao što vidite na listi, Bred Pit se okružio sve samim seksi ženama, ali izgleda je spao sa prvog na deseto mesto?! Slažete se sa ovom listom?
Pogledaj vesti o: Madonna

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.