Izvor: RTS, 16.Nov.2019, 23:48

Tim bolji od Zvereva za plasman u finale Završnog turnira

Dominik Tim savladao je Aleksandera Zvereva sa 2:0 (7:5, 6:3) i plasirao se u finale Završnog mastersa u Londonu. Protivnik u nedeljnom finalu biće mu Stefanos Cicipas, koji je ranije eliminisao Rodžera Federera.
Tim je i u duelu sa Zverevom pokzao da se nalazi u odličnoj formi i, više rezultatski, ubedljivo stigao do trijumfa u dva seta - 7:5, 6:3.
Prvi set pripao je Austrijancu posle velike borbe i brejka u 12. gemu. Iako je Zverev pretio na servis protivnika, čak propustio dve brejk lopte, Tim je strpljivo čekao svoju šansu i iskoristio greške rivala za vođstvo od 1:0 - 7:5.
Slična situacija viđena je i u drugom...