Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Nov.2019, 00:17

ZAVRŠNI MASTERS: London će dobiti novog šampiona, Tim savladao Zvereva (FOTO)

Austrijanac do pobede stigao u dva seta.
Dominik Tim savladao je u drugom polufinalu završnog Mastersa u Londonu branioca titule Aleksandera Zvereva sa 2:0 (7:5, 6:3) za sat i 35 minuta igre. Austrijanac će u finalu igrati protiv Stefanosa Cicipasa koji je u prvom polujfinalu bio bolji od Rodžera Federera.
Dominik Tim uspeo je da osvoji prvi set, ali je sve moglo da bude drugačije. Posle mirnog početka, Zverev je propustio brejk priliku u trećem gemu, da bi zatim Nemac propustio i drugu šansu da oduzme servis svom protivniku u petom gemu. Tim je uspeo da se izvuče iz nezgodne situacije i zatim dočeka svoju šansu u 12. gemu kada je iskoristio...
Pogledaj vesti o: London