Izvor: Danas, 28.Okt.2024, 18:11
Dačić na Ministarskom forumu u Budvi: Srbija pouzdan evropski partner u borbi protiv krijumčarenja migranata
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić poručio je na Ministarskom forumu Evropska unija - Zapadni Balkan u Budvi da je Srbija pouzdan evropski partner u borbi protiv krijumčarenja migranata, kao i sprečavanja trgovine ljudima, trgovine vatrenim oružjem i drogom, saopštio je danas MUP.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić
Povezane vesti
Ministar unutrašnjih poslova Srbije IVICA DAČIĆ traži veću saradnju EU i zemalja regiona u borbi protiv trgovine ljudima i oružjem
Izvor: Blic, 28.Okt.2024
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić poručio je danas na Ministarskom forumu EU - zapadni Balkan u Budvi da je Srbija pouzdan evropski partner u borbi protiv krijumčarenja migranata, kao i u sprečavanju trgovine ljudima, trgovine vatrenim oružjem i drogom.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











