Izvor: Blic, 21.Avg.2016, 22:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Višesatna zadržavanja na Batrovcima, bez gužvi prema Grčkoj

Prema najnovijim podacima Granične policije, putnička vozila na Horgošu čekaju se oko sat vremena na izlasku iz zemlje ka Mađarskoj, dok se ka Crnoj Gori na Gostunu putnička vozila zadržžavaju oko 40 minuta, saopštio je Auto-moto savez Srbije.

U pravcu ka Hrvatskoj na Batrovcima i dalje su viššesatna zadržžavanja, dok se na Њidu čeka oko sat vremena.

Na graničnim prelazima, prema Grčkoj, u Preševu na granici sa Makedonijom i Đevđelija-Evzoni >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << iz Makedonije prema Grčkoj, danas posle podne su zadržavanja samo koliko je to potrebno da se obave policijske formalnosti, oko 10 do 15 minuta.

Kako javlja novinar Tanjuga, kolone automobila prolaze na više traka, a na svim graničnim prelazima policija ih usmerava na one trake gde je red kraći.

Policajci iz kućica, kad uzmu pasoše, pogledaju u automobil, usklade broj putnika i pasoša, udare žig i odmah se vozi dalje, tako da granične policije Srbije, Makedonije i Grčke svoj posao rade ekspeditivno i dobro organizovano.

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.