Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Maj.2022, 08:58
Dečji inkluzivni festival "Čep fest" u Zrenjaninu
Čep za hendikep® organizuje 4. Dečji inkluzivni festival "Čep fest". Posle Beograda, Novog Sada i Valjeva, stižemo u Zrenjanin. Festival će se održati u subotu, 21. maja 2022. godine od 11 do 13 sati u Plankovom parku pored Kulturnog centra.
Deca, zajedno sa roditeljima, vaspitačima, učiteljima i nastavnicima imaju veliku ulogu u našim akcijama. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Stoga organizujemo Čep fest gde ćemo se družiti na edukativnim i kreativnim inkluzivnim radionicama, kroz različite igre, takmičenja i muzički program.
Festival je namenjen deci iz vrtića i nižih razreda osnovnih škola, ali i starijima. Gosti Festivala biće i mladi koji su proteklih godina od Čepa za hendikep® dobila pomagala.
Organizatori pozivaju građane da podrže kako sve sakupljače čepova u ovoj humanitarnoj misiji koja povezuje ekologiju i pomoć osobama sa invaliditetom.
Dodatne informacije možete pronaći nacepzahendikep@gmail.comi 061 2211121.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...









