Loznica: Noise fest okupio poznate izvođače

Izvor: Vesti-online.com, 18.Avg.2010, 08:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Loznica: "Noise fest" okupio poznate izvođače

U Loznici će predstojećeg vikenda biti priređen peti po redu koncert "Noise fest" koji je do sada okupljao neafirmisane muzičke izvođače, a ove godine će na njemu nastupati i poznati srpski muzičar Đorđe David.

Sadržaj koncerta koji pripremaju lokalna samouprava, Centar za kulturu "Vuk Karadžić" Loznica, loznička Kancelarija za mlade i Udruženje građana "Loznička omladina zajedno" (Loza) biće održan u >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << petak 20. avgusta u Ulici Jovana Cvijića u 19 sati.

Koordinator Kancelarije za mlade Tanja Glišić rekla je novinarima da je ovaj koncert jedan od načina da mladi neafirmisani mužičari dobiju šansu da svoje znanje i umeće približe profesionalnom nivou.

Ona je dodala da je učešće Đorđa Davida moguće rešenje za unapređenje ovog, sada već tradicionalnog koncerta.

Predstavnik "Loze" Goran Pavić najavio je učešće Đorđa Davida i njegovog pratećeg benda "Geng" (Gang), beogradske hiphop grupe "Sik Tač" (Sick Touć) kao i pet lokalnih muzičkih sastava koji neguju različite žanrove muzike.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.