
Izvor: Blic, 06.Feb.2025, 20:58
KEBA SE NE ODVAJA OD ĆERKE TAŠE Slika je i snima pred nastup na "Pesmi za Evroviziju 2025": A ona ne može da isčeka da izađe na binu
U susret jednom od najvećih muzičkih događaja godine, takmičari "Pesme za Evroviziju 2025" dele pozitivnu energiju sa fanovima i medijima. Očekuje nas nedelja puna kvalitetne muzike i druženja sa zvezdama koje će se boriti za mesto na evropskoj sceni.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.