Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Nov.2019, 01:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KIJA ZGROŽENA! Oglasila se povodom ODUZIMANJA Severininog SINA! Poručila OVO! (FOTO)
Pobesnela?!
Pevačica Severina Kojić je vodila sudski spor sa bivšim suprugom Milanom Popovićem zbog starateljstva nad njihovim detetom.
Sud je doneo privremenu meru kojom odlučuje da njihov sin živi sa ocem i da se on samostalno stara o zdravlju i obrazovanju deteta. Severina je ovo veoma teško podnela, jer nije očekivala da će sud oduzeti dete majci. Odmah je reagovao pevačicin advokat i podneo krivičnu prijavu zbog navodne povrede prava deteta.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
Bivša zadrugarka Kristina Kija Kockar je na svom Instagram profilu prokomentarisala ovu situaciju.
- Sramota! Oduzeti dete majci?! Na osnovu čega? Da nije ušla u neki rijaliti i ostavila dete na milost i nemilost? Da nema to dete ljubavi? Ili sredstva za život? Majka je majka! Ovo je grozno, pogotovo jer je to dete godinama pored nje - napisala je Kija iznervirana zbog ove situacije
Nastavak na SrbijaDanas.com...







