Izvor: Poznati.info, 21.Nov.2012, 02:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Cela estrada na koncertu Džej Lo
Dženifer Lopez privukla je veliku pažnju poznatih u Srbiji. Među slavnima koji će prisustvovati nastupu pored ostalih su se našle i Lepa Brena i Ceca koje su na koncert došle najviše iz radoznalosti.
- Ne znam ni jednu pesmu Dženifer Lopez, ali je poštujem kao igračicu, glumicu i pevačicu. Ukoliko koncert bude bio zanimljiv ostaću do kraja, u suprotnom ću izaći ranije – rekla je Lepa Brena.
Pored nje kroz vrata “VIP” ulaza prošli su >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << Aca Lukas, ministar Mrkonjić sa Anom Bekutom i njenom unukom, Slađana Ivanišević, Jelena Mrkić, Željko Mitrović, Aleksandra Radović, Nikola Kojo sa suprugom, kao i Ceca sa Anastasijom i Veljkom.
- Poštujem Dženifer Lopez kao plesačicu, pevačicu i glumicu i morala sam da vidim kakav će spektakl da napravi. Ona fenomenalno i izgleda i budući da se radi o jednoj svetskoj zvezdi, želela sam da je vidim uživo. Ona je zvezda po difoltu – rekla je Ceca pred nastup Džej Lo.
Nataša Bekvalac i Vlada Vuksanović stigli su 20 časova i 30 minuta i ušli na “VIP” ulaz tek pošto su se svi novinari i fotografi sklonili.
Pored setrade i sprskog glumišta bilo je i dosta političara, pažnju je privukla i Danica Drašković, supruga Vuka Draškovića koja nije želela da se slika
Izvor: Blic.rs
Pogledaj vesti o: Željko Mitrović








