Primera - Valensiji samo bod kod kuće, protesti navijača (video)

Izvor: Sportske.net, 22.Sep.2019, 18:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Remi na "Mestalji".

Fudbaleri Valensije dočekali su Leganes u petom kolu španske Primere, meč je okončan podelom bodova, rezultatom 1:1 (1:1).

Poveli su "Slepi miševi" sa kreča, strelac je bio Dani Pareho.

Ipak, samo 14 minuta kasnije, gosti poravnavaju rezultat preko Oskara Rodrigeza.

Sudija Havijer Estrada je odlučio da proveri regularnost gola, nije bilo prekršaja pravila, te je gol ostao priznat.

U nastavku nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << bilo puno prilika na oba strane, po bod za Valensiju i Leganes.

Pre utakmice su se navijači okupili ispred "Mestalje", protestovali su protiv vlasnika kluba Pitera Lima, koji je nedavno odlučio da uruči otkaz treneru Marselinu, koji je prošle sezone sa Valensijom osvojio Kup kralja i izborio plasman u Ligu šampiona, zbog nesuglasica oko transfer politike kluba.