Izvor: N1 televizija, 16.Maj.2017, 21:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džimi Kimel ponovo domaćin dodele Oskara
Poznati američki voditelj i komičar Džimi Kimel ponovo će biti domaćin ceremonije dodele Oskara, nagrada koje dodeljuje Američka akademija za nauku i film.
Voditelj talk-show emisije "Džimi Kimel lajv" našalio se na račun ovogodišnje, 89. dodele nagrada, kada je takođe bio domaćin i kada je greškom najavljeno da je nagradu za najbolji film osvojio film "La la Land" umesto "Moonlight".
>> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija <<
"Ako ste mislili da smo zeznuli ove godine, sačekajte da vidite šta smo tek spremili za 90. dodelu nagrada", rekao je Kimel, a preneo BBC.
Kimel je prvi domaćin Oskara dve godine zaredom još od Bilija Kristala, koji je vodio ceremoniju 1997. i 1998. godine.
Povratak Kimela najavio je predsednik Akademije Šeril Bun Ajzak.
Producenti ceremonije 2018. godine, biće, kao i ove, Majkl de Luka i Dženifer Tod.
"Majkl i Dženifer su napravili zapanjujući šou", rekao je Ajzak i dodao "Džimi je dokazao, od uvodnog monologa do finala koje nismo mogli ni da zamislimo, da je jedan od najboljih voditelja Oskara ikada".
Kimel je na to odgovorio na Tviteru: "Hvala Akademiji što me je ponovo izabrala za domaćina (uz pretpostavku da sam otvorio pravi koverat)", ponovo aludirajući na ovogodišnju zbrku s kovertom za najbolji film.
Thanks to @TheAcademy for asking me to host The #Oscars again (assuming I opened the right envelope)
Sledeća manifestacija dodele nagrada Oskar biće održana u Los Anđelesu 4. marta 2018. godine.
Uprkos ovogodišnjem skandalu, Džimi Kimel se vraća kao voditelj Oskara: Čekajte samo da vidite šta smo vam spremili za sledeću godinu
Izvor: Blic, 17.Maj.2017, 08:57
Džimi Kimel ponovo će biti voditelj 90. dodele nagrada Američke akademije za filmsku umetnost i nauku, popularnih Oskara, saopštila je Akademija. Zajedno sa njim vraćaju se i producenti ovogodišnje dodele, Majkl de Luka i Dženifer Tod...Iako je 89. dodela Oskara tokom većeg dela ceremonije ocenjena...












