UŽIVO: Iran - Srbija 51:69 (31. minut)! Orlovi silni u nastavku

Izvor: Vesti-online.com, 01.Sep.2014, 18:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽIVO: Iran - Srbija 51:69 (31. minut)! "Orlovi" silni u nastavku

Stefan Marković, plejmejker reprezentacije Srbije

Selektor Aleksandar Đorđević verovatno će da iskoristi ovaj duel da razigra sve reprezentativce pred nastavak >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Mundobasketa.

31. minut - Bogdanović je postigao 14 poena, izjednačio se sa Bjelicom.

30. minut - Bjelica je najefikasniji igrač Srbije sa 14 poena. Posle tri četvrtine - Iran - Srbija 51:67.

29. minut - Bjelica vraća plus 15 - 64:49.

28. minut - Malo opuštanje "orlova", Iranci smanjuju.

27. minut - Srbija loše šutira bacanja, samo 9 od 17.

26. minut - Posle pet i po minuta prvi poeni Iranaca.

25. minut - Zakucavanje Raduljice za plus 18. Iran bez poena više od četiri minuta.

24. minut - Raduljica nastavlja seriju "orlova". Srbija na pragu druge pobede na SP.

23. minut -Trojka Teodosića. Srbija se odlepila na plus 13 - 51:38. Serija 9:0 za Srbiju. Iran bez poena u nastavku.

22. minut - Raduljica postiže prve poene u drugom poluvremenu. Tehnička greška za Bahramija, prilika da se "orlovi" odlepe. Jedan poen za Bogdanovića. Raduljica za plus 10.

20. minut - Raduljica vraća plus 3. Marković postiže trojku - 42:38. Dobra stvar za "orlove" je taj što Hadadi, koji je ubacio 22 poena u prvom poluvremenu ima četiri lične greške.

19. minut - Bahrami smanjuje na 37:34. Kazemi za 37:36.

18. minut - Poeni Bjelice i dodatno bacanje.

17. minut - 22 poena Hadadija. Nema Srbija rešenja za centra Irana.

16. minut - Fauliran je Simonović u šuti za tri poena. Bacanja za nekadašnjeg kapitena Zvezde. Dva bacanja je ubacilo krilo "orlova".

15. minut - Prvi poeni Marka Simonovića. Bogdanović vraća vođstvo Srbije - 32:30.

14. minut - Opet Hadadi. 20 poena iranskog centra.

13. minut - Nezaustavljiv Hadadi, već 15 poena. Teodosić vraća trojku za plus 3 - 28:25. Već 18 poena Hadadija. Centri Srbije bez rešenja za gorostasnog Iranca.

12. minut - Hadadi je več ubacio 13 poena, bez promašaja.

11. minut - Jović postiže prve poene.

10. minut - Bjelica za plus 5 - 21:16. Kraj prve četvrtine. Srbija vodi 21:18.

8. minut -  Raško Katić postiže prve poene na meču. Trojka Bjelice. Srbija za tri poena šutira 3/3.

7. minut - Poeni Bjelice za vođstvo Srbije - 14:13. U igri je Teodosić. Hadadi već postigao devet poena.

6. minut -Bogdanović vezuje pet poena za Srbiju. Vodi Iran 13:12.

5. minut - Bogdanović iz kontranapada pogađa trojku - 11:10. Dva faula Raduljice, umesto njega na parketu je Raško Katić. Hadadi najbolji u timu Irana, već je postigao osam poena.

4. minut - Iran bolji na startu meča.

3. minut - Iran pravi seriju 7:0. Raduljica smanjuje na 9:7.

2. minut - Kalinić pogađa trojku za Srbiju - 5:2. Opet Hadadi smanjuje rezultat -5:4.

1. minut - Utakmica u Granadi je počela. Petorka Srbije je: Marković, Bogdanović, Kalinić, Bjelica i Raduljica. Prvi poeni Stefana Markovića. Hadadi sa linije slobodnih bacanja izjednačuje - 2:2.

Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo