Stanković: Predlažem da se Šešelj leči u Srbiji

Izvor: S media, 20.Feb.2012, 16:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stanković: Predlažem da se Šešelj leči u Srbiji

Ministar zdravlja Zoran Stanković je na skupštinskom Odboru za zdravstvo rekao da i sama činjenica da je Šešelju, koji se nalazi u pritvoru Haškog tribunala, ugrađen pejsmejker, podrazumeva da on ne sme da bude u sudnici.

Skup posvećen Šešelju 19. februara

Šešeljevo zdravstveno stanje se ne poboljšava (VIDEO)

Knjiga Vojislava Šešelja "Vikiliks mi javlja" >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << (VIDEO)

"Predlažemo da se Vojislav Šešelj premesti u zdravstvenu ustanovu u Srbiji i da se leči u jednoj od njih", rekao je ministar zdravlja.

Poslanici su pitali zašto srpski lekari ne leče i haške optuženike Jovicu Stanišića i Vladimira Lazarevića, a Stanković je podsetio da je Ministarstvo zdravlja ponudilo svim haškim optuženicima da izaberu lekare iz Srbije, ali da od njihovih pravnih zastupnika nisu dobili nikakve zahteve za tim.

(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Zoran Stanković

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.